Toyota COROLLA, COROLLA, SPRİNTER, MARİNO/CERES, TRUENO/LEVİN 1991-1998 - kılavuzu, onarım, bakım, işletme araç.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım, ön tahrik ve tahrik dolu araba, Toyota COROLLA, COROLLA, SPRİNTER, MARİNO/CERES, TRUENO/LEVİN 1991-1998 yılların sürümü ile soldan ve sağdan direksiyon, donanımlı benzinli motor yakıt enjeksiyon sistemi ile 4A-FE (1,6 l), 4A-GE (20V 1,6 l) Yeni!, 5A-FE (1,5 l), 7A-FE (1,8 l), 4E-FE (1,3 l), 5E-FE (1,5 l), карбюраторным motor 2E (1.3 l) ve bir dizel motor 2C (2,0 l).

Baskı ayrıntılı bilgi için tamir ve ayar karbüratör ve öğeleri yönetim sistemi benzinli motor (enjeksiyonlu yakıt ve ateşleme), yakıt pompası, kullanım talimatları sistem kendi kendine tanı ABS ve TEMS New! ve öneriler, ayarlama ve onarım mekanik ve otomatik şanzıman elemanları, fren sistemi, direksiyon ve süspansiyon (dahil многорычажной, spor değişiklikler). Temsil ayrıntılı devre şemaları için farklı seçenekler donatılacak. Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı. Lütfen dikkat, bu kılavuzda vermek mümkün değildir kesinlikle tüm tasarım değişiklikleri, hangi olabilir tabi otomobil üretim sürecinde.