TOYOTA Hilux, Hilux Surf 4Runner 1988-1999 - kılavuzu, onarım, bakım, işletme araç.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım araba TOYOTA Hilux, Hilux Surf 4Runner 1988-1999 yılların sürümü ile sağdan ve soldan direksiyon, ek olarak, dizel motor 2L (2,4 l), 3L (2,8 m), 2L-T (2,4 l turbo), 2L-TE (2.4 litre turbo ve elektronik kontrol sistemi motor), 1KZ-T (3.0 l turbo) ve 1KZ-TE (3.0 l turbo ve elektronik kontrol sistemi motor). Kılavuzu içerir detaylı bilgi, teşhis, onarım ve ayar motor, yakıt pompası, sistemleri, başlangıç ve şarj, kullanım talimatları tanı elektronik motor yönetim sistemi (EFI) ve otomatik ŞANZIMAN, öneriler ve onarım mekanik ve otomatik ayarlama dişli kutuları," yönetim sistemi, dört tekerlekten çekiş. Baskısında ele çeşitli konaklama seçenekleri tasarımlar ön ve arka süspansiyon. Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı. Ancak, dikkat etmelidir, bu araçlarda ithal Japonya tasarım değişiklikleri olabilir yapılan, daha önce belirtilen tarih, bu kılavuzda.